MENTAVILL - Épületvillamossági webáruház - WEIDM VSSC6SL LD24VAC/DC0.5A - 1064350000 - weidmüller
arrow_upward
WEIDM VSSC6SL LD24VAC/DC0.5A
Szerelési mód:
kalapsín 35 mm
1. csatlakozó:
kapocs
Frekvencia:
3.2 MHz
Távjelző kapcsolattal:
nem
Robbanásbiztos kivitel:
igen
Legmagasabb tartós feszültség AC:
30 V
Max. megengedett levezetési lökőáram (8/20):
2.5 kA
Névleges áram:
0.5 A
Jelzés az eszközön:
vizuális
Legmagasabb tartós feszültség DC:
42 V
Névleges feszültség AC:
24 V
Névleges feszültség DC:
34 V
Levezető felügyelet:
igen
Szállítói cikkszám:
Leírás
VSSC6SL LD24VAC/DC0.5A, Túlfeszültség-védelem műszerekhez és vezérléshez, 24 V, 34 V, 500 mA, IEC 61643-21 A vezeték útvonalán becsatolt túlfeszültség zavarhatja vagy tönkreteheti az érzékeny jelbemeneteket. Fontos az I&C eszközök közvetlen közelében elhelyezett védelem. A Weidmüller I&C szektor számára kínált széles termékválasztéka 2 darabból álló, dugaszolható kialakítású és moduláris sorkapcsokat kínál rugós vagy csavaros csatlakozással. Ezek mind bináris, mind analóg jelek csatlakoztatására alkalmasak. A Weidmüller más kialakításokat is kínál, olyan beépített összetevőkkel, mint gázkisüléses csövek vagy varisztorok. A VARITECTOR a Weidmüller rugalmas és variálható túlfeszültségvédelme, az IEC61643-21 termékszabvány szerint tesztelve. A VARITECTOR sorozat az IEC 61643-22 / VDE 0845-3 szerinti, C1, C2, C3 és D1 osztályú alkalmazásokhoz használható. A VARITECTOR SPC, SSC és MCZ OVP termékcsalád optimálisan kombinálja az elektromos és mechanikai tulajdonságokat. A méret és a könnyű kezelhetőség nagyon fontos. Ez a túlfeszültségvédelem ideálisan alkalmas szűk helyeken az ipari automatizálásban, valamint épület-automatizálási alkalmazásokban.